استانداردهای نورپردازی پارکی (Park lighting standards)

آشنایی با استانداردهای نورپردازی پارکی (Park lighting standards) و خرید و فروش چراغ :09129511334


استانداردهای نورپردازی پارکی (Park lighting standards) باعث می شوند تا بتوانید یک نورپردازی اصولی را در پارک پیاده سازی کنید و از زیبایی این نوپردازی لذت ببرید و اگر بر اساس این استاندارد ها نورپردازی انجام شود، علاوه بر اینکه یک جلوه ی زیبا و منحصر به فرد در پارک ها ایجاد می کند، باعث افزایش امنیت محیط پارک نیز می شود.
زیرا در ساعات تاریک شب ممکن است که بسیاری از افراد دوست داشته باشند در پارک ها قدم بزنند و وقتی که چراغ ها بر اساس استاندارد در پارک نصب شوند این احساس امنیت افزایش پیدا خواهد کرد.
یکی از مهمترین نکاتی که در این امر باید به آن پایبند باشید این است که هنگام استفاده از انواع چراغ پارکی و چراغ خیابانی باید به ارتفاع چراغ ها دقت کنید و با توجه به اینکه از چراغ چمنی موردنظر در چه محیطی استفاده می کنید، ارتفاع آن را مشخص کنید. تا بر اساس استاندارد های لازم انجام شود.
در مسیرهای اصلی فاصله بین چراغ ها باید ۱۰ متر باشد و در مسیرهای فرعی می توان هر ۲۰ تا ۲۵ متر یک چراغ را نصب کرد. رعایت این موارد یعنی رعایت استانداردهای لازم، تا در نهایت یک جلوه ی منظم و زیبا پدید بیاید.

خرید چراغ پارکی

استانداردهای نورپردازی پارکی (Park lighting standards)
اگر قصد خرید پایه چراغ پارکی و یا خود چراغ پارکی را دارید و دوست دارید که استانداردهای نورپردازی پارکی را هم به صورت اصولی رعایت کنید، پیشنهاد می کنیم که حتماً نگاهی به وب سایت صنایع روشنایی الین بیندازید. زیرا چراغ های موجود در این وب سایت استاندارد می باشند و برای انواع محیط های مختلف از جمله پارک ها و فضای سبز مناسب هستند.

چراغ های موجود در این سایت، دارای تنوع بسیار بالا می باشند و می توانید بهترین انتخاب ممکن را رقم بزنید و محصول مناسبی را خریداری کنید.

 

مهندس مهدی رمضانیمشاهده نوشته ها

Avatar for مهندس مهدی رمضانی

سلام . من مهندس مهدی رمضانی هستم. ما فعالیت خودمون رو در گروه صنایع روشنایی الین از سال 1389 شروع کردیم . این شرکت در زمینه تولید، فروش و عرضه انواع پایه چراغ پارکی، خیابانی، حبابی، چمنی، رفلکتوری، صنعتی و کارگاهی به همراه انرژی های خورشیدی بوده که هر بخش به صورت مجزا از تنوع خاص خود برخوردار است و در این راستا نیز محصولات SMD و LED و COB نیز در کنار مجموعه محصولات خود قرار داده است. مجموعه الین در زمینه  صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس،حوزه سی آی اس،آسیای شرقی،آفریقای جنوبی،ترکیه و سایر کشورها فعالیت گسترده ای دارد. برای ارتباط مستقیم با بنده جهت سفارشات عمده می توانید با شماره 09129511334 تماس حاصل فرمائید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.