درباره

درباره شرکت ما

صنایع روشنایی و بازرگانی الین

مجموعه بازرگانی الین

مجموعه بازرگانی الین فعالیت خود را از سال 1389 در زمینه تهیه و توزیع انواع محصولات روشنایی در سطح کشور و بین المللی آغاز نموده است. تنوع محصولات، کیفیت بالا، زیبایی و آراستگی در بسته بندی متناسب با سلیقه مشتریان از مهمترین اهداف بازرگانی الین می باشد .

بکارگیری تکنولوژی‌های نوین در کنار مهارت متخصصان و همچنین استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته راه را برای رویارویی با سلایق متنوع مشتریان هموار کرده است. از طرفی تعهد کامل به “عرضه با کیفیت” ما را از رقابت جدا نموده و از نتایج این مورد، که در اولویت ما قرار می‌گیرد، می‌توان به برقراری ارتباط موثر با مشتری و پوشش دهی سلایق مختلف در دقت و ظرافت اشاره کرد.

این شرکت در راستای ایجاد اشتغال و راه اندازی کارگاه های تولیدی و بنگاه های اقتصادی زود بازده، اقدام به تأمین و فروش محصولات روشنایی نموده است. دامنه فعالیت گروه بازرگانی الین در زمینه فروش و عرضه انواع پایه چراغ های خیابانی، پارکی، چمنی، رفلکتوری، صنعتی و کارگاهی به همراه انرژی های خورشیدی بوده که هر بخش به صورت مجزا از تنوع خاص خود برخوردار است و در این راستا نیز محصولات SMD و LED و COB نیز در کنار مجموعه محصولات خود قرار داده است.

مجموعه الین در زمینه  صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس،حوزه سی آی اس،آسیای شرقی،آفریقای جنوبی،ترکیه و سایر کشورها فعالیت گسترده ای دارد.

  • استفاده از مرغوبترین مواد اولیه
  • بکارگیری طرحهای مبتکر از جهت سهولت نصب و سرویس محصولات
  • تنوع و زیبایی در مدل و رنگ جهت سلیقه های مختلف
  • توجه به میزان مصرف انرژی با ایجاد بازدهی نور مناسب
  • گارانتی محصولات و رعایت حقوق مصرف کننده
  • الویت دادن به جلب رضایت مشتری

کیفیت

صنایع-نور-و-روشنایی-این-ساختارهای-مدرن

ساختارهای مدرن

خدمات پس از فروش

بازرگانی الین

ما حرفه ای هستیم

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

تصویر شماره 7

کیفیت و مرغوبیت

تصویر شماره 6

متناسب بودن قیمت

تصویر شماره 5

استاندارد سازی

تصویر شماره 4

مشتری مداری

ایمنی

ما حرفه ای هستیم

نور را دنبال کنید ، راهی خواهید یافت

GIVE The  LIGHT !!!! THEN  PEOPLE WILL FIND THE WAY!!!!

96%

کیفیت

95%

ساختارهای مدرن

92%

خدمات پس از فروش

ساخت یک رویا نباید کابوس باشد!

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده تبدیل کرده ایم.

سخن مدیر عامل

سخن مدیر عامل با مشتریان

سخن مدیرعامل

مهندس مهدی رمضانی
“کشوری با پیشینه و تمدن بسیار شگرف قطعا نسلی از خود بجای میگذارد فرهیخته با تفکری انسانی و رو به جلو برای ساختن و ماندگارشدن . کارآفرینان یا تولیدکنندگان و صنعتگران این مرز بوم قطعا انسانهایی از نسل اصیل آریایی هستند که همیشه با توکل بخدا بفکر آبادانی و سازندگی این کشور بوده و خواهند بود .

گرایش روز افزون به زیبا سازی شهری، محیط زندگی و کار، نیاز به طراحی و تولید متنوع چراغ های روشنایی را به وجود آورده است.

صنایع روشنایی و بازرگانی الین سابقه ای طولانی، موفق و درخشان در زمینه فروش و عرضه محصولات روشنایی چراغ پارکی ، چراغ باغی ، چراغ خیابانی و چمنی  در سطح داخلی و بین المللی دارد. این مجموعه به خوبی توانسته است نیاز مشتریان خود را شناسایی و در همین راستا گامی موثر در جهت تولید و عرضه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب بردارد.

به امید ایرانی آباد با ارائه صنعتی جهانی و فوق پیشرفته”

– مهدی رمضانی

0/5 (0 نظر)