روشنایی معابر

سفارش انواع روشنایی معابر:09129511334


روشنایی معابر(Street lighting) جزو مهمترین المان ها و خدمات شهری ؛روستایی و …محسوب می شود.هدف از انجام روشنایی معابر، ایجاد شرایط مناسب برای پیاده روی و عبور و مرور شهروندان در سطح شهر می باشد و روشن بودن معابر باعث می شود که شهروندان بتوانند با احساس و دید بهتری در شهر قدم بزنند یا رانندگی کنند. البته روشنایی معابر فقط مختص خیابان ها و نقاط مختلف شهر نیست بلکه برای پارک ها ؛باغ ها و مکان های مختلف دیگر هم می توانند انواع چراغ باغی، چراغ پارکی، چراغ چمنی و..و استفاده داشت.

پر کاربرد ترین روشنایی معابر

اما پرکاربردترین چراغ هایی که به منظور روشنایی معابر استفاده می‌ شوند، چراغ محوطه یا چراغ خیابانی هستند. زیرا اینگونه از چراغ ها طراحی بسیار خاص و منحصر به فردی دارند که باعث ایجاد یک جلوه ی زیبا در سطح شهر، سطح باغ یا سطح پارک خواهند شد. به طوری که دیگر ساعات تاریک شب، کاملا پرنور می شوند.
اگر قصد خرید پایه چراغ باغی و انواع چراغ های باغی ؛خیابانی را دارید، می توانید از طریق سایت ما اقدام کنید و انواع چراغ ها جهت روشنایی معابر و انواع پایه از جمله پایه چراغ چمنی و پایه چراغ پارکی را هم با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب عرضه می کنیم. تا تمام خریداران گرامی برای روشن کردن نقاط مختلف مانند شهر، باغ، ویلا، پارک و… بتوانند خریدشان را از طریق سایت ما به بهترین شکل ممکن و با شرایطی مناسب و به صرفه انجام دهند.
با خرید چراغ های معابر به منظور روشنایی معابر، علاوه بر اینکه می توانید جلوه ای بسیار زیبا در معابر مختلف ایجاد کنید، می توانید از نور بسیار بالای چراغ های باکیفیت سایت ما هم استفاده داشته باشید. این چراغ ها با وجود اینکه بسیار پرنور هستند و در ساعات تاریکی نور زیادی از خود ساطع می‌کنند، مصرف برق مناسبی دارند و این موضوع جزو مهمترین مزایای چراغ های عابر موجود در سایت ما محسوب می شود.

مهندس مهدی رمضانیمشاهده نوشته ها

Avatar for مهندس مهدی رمضانی

سلام . من مهندس مهدی رمضانی هستم. ما فعالیت خودمون رو در گروه صنایع روشنایی الین از سال 1389 شروع کردیم . این شرکت در زمینه تولید، فروش و عرضه انواع پایه چراغ پارکی، خیابانی، حبابی، چمنی، رفلکتوری، صنعتی و کارگاهی به همراه انرژی های خورشیدی بوده که هر بخش به صورت مجزا از تنوع خاص خود برخوردار است و در این راستا نیز محصولات SMD و LED و COB نیز در کنار مجموعه محصولات خود قرار داده است. مجموعه الین در زمینه  صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس،حوزه سی آی اس،آسیای شرقی،آفریقای جنوبی،ترکیه و سایر کشورها فعالیت گسترده ای دارد. برای ارتباط مستقیم با بنده جهت سفارشات عمده می توانید با شماره 09129511334 تماس حاصل فرمائید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.