صادرات چراغ روشنایی باغی به صورت عمده


چراغ روشنایی باغی به منظور زیبایی و روشنایی فضای باغ، پارک، ویلا و … مورد استفاده قرار می گیرد، این چراغ ها با استفاده از ورقه های آهنی و آلومینیومی ساخته می شوند حباب های آن ها نیز از جنس پلی اکرولیک و پلی کربنات می باشد که مقاومت بالایی دارند.

نور جز مهم ترین پارامتر های هر محیط و محوطه ای می باشد. روشن سازی بخش های خارجی حیاط، باغ، ساختمان و ویلا از اهمیت فراوانی برخوردار است. چراغ روشنایی باغی تاثیر فراوانی در ظاهر و زیبایی باغ دارد. از این رو در ساخت آن باید نهایت ظرافت را به کار برد تا محصولی زیبا و جذاب و البته با کیفیت ارائه داد که نیازمند یک سری هزینه ها می باشد.

مشاوره و خرید آنلاین

 

هزینه ساخت چراغ روشنایی باغی

 

چراغ روشنایی باغی
چراغ روشنایی مرغوب، چراغی است که علاوه بر برخورداری از کیفیت بالا به دلیل قرار گرفتن در فضای رو باز و آزاد در مقابل عوامل طبیعی مانند: برف و باران، گرد و غبار، اکسید شدن و زنگ زدگی و … نیز مقاوم باشد و همچنین نور دهی بالایی داشته باشد.

از این رو تولیدکنندگان و سازندگان چراغ های روشنایی سعی می کنند در ساخت چراغ روشنایی از مواد با کیفیت و مقاومت بالا مانند آلومینیوم دایکست و آهن و قطعات و حباب های با کیفیت استفاده کنند. هر یک از موارد ذکر شده هزینه بالایی دارد البته می توان در ساخت این چراغ ها از پلاستیک فشرده شده نیز استفاده کرد که قطعا محصول با کیفیت و با دوامی نخواهد شد.

فروش چراغ روشنایی باغی به قیمت عمده

 

چراغ روشنایی باغی

 

واضح است که قیمت فروش عمده هر محصولی پایین تر از قیمت فروش خرده همان محصول است. این یک امتیاز و فرصت برای خریداران می باشد چرا که می توانند با حذف واسطه ها و به طور مستقیم به صورت عمده و با قیمت پایین خرید کنند.
فروش محصولات چراغ های روشنایی باغی به قیمت عمده به این معنی نیست که این چراغ ها از کیفیت مناسب و بالایی برخوردار نیستند. بلکه فقط با حذف واسطه ها و به صورت مستقیم فروخته و صادر می شوند و از این رو قیمت مناسب دارند.

ممکن است در بازار با نوسانات قیمت نیز رو به رو شوید که برخی از فروشندگان سعی می کنند با قیمت کم محصول خود را به فروش برسانند اما به خاطر داشته باشید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست. شما میتوانید با کلیک بر روی لینک درج شده انواع چراغ باغی مجموعه الین را به همراه قیمت مشاهده کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.