چراغ پارکی سرلوله

چراغ پارکی سرلوله صنایع روشنایی الین


فروش و خرید چراغ های پارکی سرلوله ای معمولا برای تامین نورپردازی هدفمند برای مکان‌های مختلف مانند محوطه‌های پارکی؛محوطه‌های باغی؛ محوطه‌های رستوران‌ها؛ هتل‌ها؛ محوطه بیمارستان‌ها می باشد.

در واقع طراحی چراغ‌های سرلوله به صورتی می‌باشد که می تواند نیازهای بخش اعظم محوطه‌هایی که نیاز به نورپردازی دارد را تامین کند.

فروش و خرید چراغ‌های پارکی سرلوله ای

انواع چراغ‌های پارکی

چراغ‌های دیوارکوب پارک ؛چراغ پارکی سرلوله؛ چراغ پارک آویز؛ چراغ پارکی پایه بلند؛ چراغ پارکی پایه کوتاه؛ چراغ پارکی بدون پایه؛ چراغ‌های سردری
از جمله قابلیت‌هایی که برای چراغ‌های پارکی می‌توان اشاره کرد؛ استفاده از چراغ‌های پارکی در اکثر محوطه‌های مختلف می‌باشد.بهمین دلیل میتوانید براحتی اقدام به فروش و خرید چراغ های پارکی سرلوله ای متناسب با ابعاد و اندازه و شرایط خود نمایید.

معمولاً ظاهر و طراحی چراغ‌های پارکی که در صنایع روشنایی الین طراحی شده است به گونه‌ای می‌باشد که شما می‌توانید در فضاهای بسیار مختلفی مثل فضای باز رستوران‌ها؛ تالارها یا ویلا ؛خیابان ؛حیاط و به طور کلی محوطه فضای سبز مورد استفاده قرار دهید.

معمولا چراغ‌های پارک مجموعه  الین به صورت طراحی شده اند که می‌توانید آنها را در سبک‌های مختلف برای معماری‌های متنوع استفاده کنید.در حال حاضر بیشترین سبکی که در نورپردازی چراغ‌ها می‌بینید سبک‌های مدرن؛ کلاسیک می‌باشند که بسیار مورد توجه کاربران بوده است.

شما می‌توانید جهت تهیه و ثبت سفارش آنها از طریق واحد فروش مجموعه الین اقدام نمایید. در این مقاله همچنین به چند مدل چراغ‌های سرلوله اشاره خواهیم داشت .که شما می‌توانید آن را در تمامی محوطه‌های مختلف استفاده کنید و با نحوه کاربری بیشتر آن آشنا شوید.

مشاوره فروش

09129511334

استعلام قیمت

09129511334

ثبت سفارش

09129511334
فروش و خرید چراغ‌های پارکی سرلوله ای

چراغ پارکی سرلوله و کاربرد

چراغ سرلوله جزء دسته چراغ‌های محوطه‌ای و پارکی محسوب می‌شود که با نصب در ارتفاع مشخص شما می‌توانید از آنها استفاده کنید. معمولاً این چراغ‌ها کاربری زیادی دارند. حتی چراغ‌های سر لوله را شما می‌توانید در مدل یک شاخه و چند شاخه هم استفاده کنید.

صنایع روشنایی الین بزرگترین تولید کننده چراغ‌های سر لوله اورجینال و با کیفیت در کشور می‌باشد که با بهترین آلیاژ‌ها و متریال توانسته است بخش اعظم از نیازهای کاربران را تامین کند.

به خاطر همین با استقبال خوب و فروش بالایی توانسته اقدام به فروش و خرید چراغ های پارکی سرلوله ای نماید. شما با استفاده از مزایای چراغ‌های پارکی سرلوله می‌توانید از این تجهیزات نورپردازی در بیشتر اماکن استفاده کنید و علاوه بر امنیت و زیباسازی می‌توانید در یک نورپردازی هدفمند از آنها استفاده کنید.

چون که معمولاً چراغ‌های سرلوله سازگاری و هماهنگی خوبی با محیط پیدا می‌کنند. از جمله کاربردهای چراغ سرلوله می‌توان استفاده در مکان‌های عمومی؛ مکان‌های لوکس و با امکانات زیاداز طراحی‌ها و مدل‌های متنوع استفاده کرد. در اینجا تعدادی از چراغ‌های سرلوله در ارتفاع‌های مختلف را خواهید دید.

همچنین با فروش و خرید چراغ‌های پارکی سرلوله از طریق خود مجموعه شما امکان دریافت سایر لوازم جانبی یا بطور کلی می‌توانید محصولات اورجینال را تهیه کنید.

قیمت و خرید پایه چراغ پلاستیکی

در نمونه چراغ سرلوله بالا شما تلفیقی از سبک مدرن و سبک کلاسیک را مشاهده می‌کنید. این چراغ جزو پرفروش‌ترین چراغ‌های پارکی سر لوله می‌باشد که قابلیت استفاده در محوطه‌های زیادی مثل رستوران؛ محوطه‌های مجتمع‌های تجاری و مسکونی؛ محوطه‌های پارکی ؛باغی ؛ویلایی را دارد.

پایه و بدنه این چراغ‌ها از فولاد بوده ؛حباب‌های پلی کربناتی دارند که در برابر ضربه و فشار مقاومت نسبی بالایی دارند و تغییر رنگ نمی‌دهد.

فروش و خرید چراغ‌های پارکی سرلوله

یکی دیگر از نمونه‌های چراغ‌های سر لوله چراغ‌های تک شاخه می‌باشد. معمولاً شما می‌توانید چراغ‌های را در مدل‌های یک شاخه ؛دو شاخه و چند شاخه تهیه کنید. برای تعداد سفارشی هم می‌توانید با واحد فروش مجموعه هماهنگ کنید.

همانطور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید چراغ‌های سرلوله علاوه بر فاصله مناسبی که بین چراغ‌ها وجود دارد از یک نورپردازی منظم با شدت نور کافی برخوردار است و توانسته علاوه بر تامین نور محیط زیبایی و جذابیت محیط را بیشتر کند.

جنس چراغ‌های پارکی سرلوله

شما می‌توانید چراغ‌های سرلوله را در انواع مختلف: چراغ‌های آلومینیومی و پایه چراغ‌های فولادی تهیه کنید. تمامی متریال‌های تولید شده چراغ‌های پارکی سرلوله به گونه‌ای است که می‌تواند به خوبی در برابر شرایط جوی مختلف مثل هوای شرجی ؛بارانی؛ برفی ؛آفتابی کیفیت خود را همچنان حفظ کند.حباب‌هایی که برای چراغ‌های پارکی سرلوله استفاده می‌شود از جنس حباب‌های اکریلیکی؛حباب‌های پلی کربناتی می‌باشد .

معمولاً جنس چراغ حبابی از پلاستیک قابل بازیافت هستند. در رنگ بندی‌های متنوعی قابلیت تولید دارند. تمامی طراحی‌های صفر تا صد چراغ‌های سرلوله بر اساس استانداردهای نورپردازی می‌باشد تا بتوانید شما یک نورپردازیبا  چشم نواز و جذاب را در محیط تجربه کنید.

فروش و خرید چراغ‌های پارکی سرلوله ای

پوشش رنگی چراغ‌های پارکی سرلوله

یکی دیگر از مواردی که در زمان خرید چراغ‌های پارکی سرلوله‌ای بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد علاوه بر جنس پایه چراغ‌ها پوشش رنگ پایه چراغ‌ها می‌باشد. چون پایه چراغ‌ها در محوطه‌های بیرونی قرار می‌گیرند؛ باید بتوانند در برابر آفتاب یا رطوبت و به طور کلی سایر شرایط جوی که دائماً در تابستان و زمستان بهار و پاییز قابل تغییرات چشمگیر است بتواند مقاومت نشان دهد.

به خاطر همین تولید کنندگان برای این منظور از یک پوشش رنگی پودری الکترواستاتیکی روی پایه چراغ‌ها استفاده می‌کنند. این پوشش رنگ باعث می‌شود تا مقاومت پایه چراغ‌ها در برابر خوردگی و زنگ زدگی بیشتر شود.

فروش و خرید چراغ‌های پارکی سرلوله ای

رنگ چراغ‌های سرلوله‌ای

از آنجایی که دکوراسیون‌ها و سبک معماری‌های متنوع وجود دارد و سلیقه‌های افراد بسیار در این زمینه متفاوت است تولید کننده برای انواع سلیقه‌ها و سبک‌ها رنگ‌های متنوعی از چراغ‌های سرلوله طراحی کرده است که شما می‌توانید بر اساس دیزاین محیط از آنها استفاده کنید.

فروش و خرید چراغ‌های پارکی سرلوله

فروش و خرید چراغ‌های پارکی سرلوله ای
فروش و خرید چراغ‌های پارکی سرلوله ای
فروش و خرید چراغ‌های پارکی سرلوله ای
فروش و خرید چراغ‌های پارکی سرلوله ای

از آنجایی که مجموعه صنایع روشنایی الین بزرگترین تولید کننده انواع چراغ پارکی؛چراغ خیابانی؛چراغ باغی ؛دیوارکوب؛ سرلوله؛ سردری؛ حیاتی ویلایی و غیره می باشد شما می توانید هر یک از این چراغ ها را در طراحی‌ها و سبک‌های متنوع از این مجموعه تهیه کنید.

تنوع بالایی چراغ‌های سرلوله ای روشنای الین پاسخگوی تمامی سلیقه‌ها و سبک‌های مختلف می‌باشد. شما می‌توانید در فروش و خرید چراغ‌های پارک سرلوله یک خرید مستقیم و بدون واسطه را از الین تجربه کنید.

با حذف واسطه‌ها محصولات را به طور مستقیم به دست شما خواهیم رساند تا هزینه کمتری بپردازید. همچنین با فروش و خرید چراغ‌های پارکی سرلوله از طریق خود مجموعه شما امکان دریافت سایر لوازم جانبی یا بطور کلی می‌توانید محصولات اورجینال را تهیه کنید.

از مزایای دیگر در فروش و خرید چراغ‌های پارکی سرلوله امکان خرید چراغ‌های خاص می‌باشد که شما می‌توانید با ارتباط با فروشنده اقدام به ثبت سفارش به صورت تخصصی نمایید. ضمن اینکه شما می‌توانید تمامی محصولات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.برای این منظور می‌توانید از طریق بخش زیر اقدام کنید.

شماره تماس جهت ثبت سفارش :

09129511334

مهندس مهدی رمضانی

مهندس مهدی رمضانیمشاهده نوشته ها

Avatar for مهندس مهدی رمضانی

سلام . من مهندس مهدی رمضانی هستم. ما فعالیت خودمون رو در گروه صنایع روشنایی الین از سال 1389 شروع کردیم . این شرکت در زمینه تولید، فروش و عرضه انواع پایه چراغ پارکی، خیابانی، حبابی، چمنی، رفلکتوری، صنعتی و کارگاهی به همراه انرژی های خورشیدی بوده که هر بخش به صورت مجزا از تنوع خاص خود برخوردار است و در این راستا نیز محصولات SMD و LED و COB نیز در کنار مجموعه محصولات خود قرار داده است. مجموعه الین در زمینه  صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس،حوزه سی آی اس،آسیای شرقی،آفریقای جنوبی،ترکیه و سایر کشورها فعالیت گسترده ای دارد. برای ارتباط مستقیم با بنده جهت سفارشات عمده می توانید با شماره 09129511334 تماس حاصل فرمائید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.