چراغ سردری پلاستیکی

چراغ سردری پلاستیکیچراغ سردری پلاستیکی در واقع زیر مجموعه ای از چراغ های باغی می باشد که برای روشنایی بخش‌های ورودی ساختمان  و محوطه‌ها  استفاده می گردد.

می‌توان از حباب‌های شیشه‌ای اکریلیکی و پلی کربناتی در آنها استفاده کرد.

در بدنه این چراغ‌ها معمولاً از متریال پلاستیک ABS مواد اول استفاده می‌شود.

در زمان نورپردازی با استفاده از چراغ سردری پلاستیکی حتماً ارتفاع چراغ‌ها از سطح زمین؛ شدت نور و نوع لامپ مصرفی را دقت لازم داشته باشید

مشاوره فروش

09129511334

استعلام قیمت

09129511334

ثبت سفارش

09129511334

چراغ سردری

چراغ‌هایی که در بخش ورودی ساختمان‌ها یا محوطه‌ها تعبیه می‌شوند و روشنایی محیط را تامین می‌کنند غالباً روی دیوار یا ستون باید نصب شوند.

چراغ‌های سردری چون در فضای باز قرار دارند باید در موقع طراحی به گونه‌ای طراحی شوند که نسبت به شرایط مختلف مثل: رطوبت؛ گرد و خاک و حتی ضربه مقاوم باشند.

 

چراغ سردری
چراغ سردری

تنها تفاوت چراغ سرداری از نظر شکل چراغ؛ اندازه چراغ؛ جنس چراغ و نحوه نورپردازی می‌باشد.

حباب‌های چراغ‌های سردری از کیفیت‌های مختلفی برخوردار است که بر حسب نیاز مشتری مشخص می‌شود. معمولاً حباب‌ها به سه صورت حباب شیشه‌ای؛ حباب اکریلیکی و حباب پلی کربناتی هستند.

با چراغ‌های سردری می‌توان یک نورپردازی موضعی هم ایجاد کرد.

حتی می‌توان با استفاده از یک چراغ یا چند چراغ در کنار یکدیگر یک نورپردازی چند جهته ایجاد کنید.لذا پیش از تمامی اجراییات بهتر است تا از یک طراحی دقیق پیروی کنید تا علاوه بر جلوه بخشیدن به محیط یک نورپردازی با کیفیت داشته باشید.

چراغ سردری پلاستیکی
چراغ سردری پلاستیکی

چراغ سر دری پلاستیکی 

یکی از انتخاب های مشتریان ما چراغ های سردری پلاستیکی از جنس پلاستیک فشرده یا ABS  می باشد.

پلاستیک‌های ABS کاربرد گسترده‌ای در صنایع مختلف دارند.

معمولاً پلاستیک‌های ABS خاصیت بازیافت دارند این پلاستیک‌ها از طریق فرایند قالب‌گیری تزریقی تولید شده د از سرد شدن و جامد شدن از قالب محصول جدا می‌شوند. به خاطر ویژگی مکانیکی و شیمیایی که دارد جز متریال‌های با کیفیت محسوب می‌شوند.

به خاطر همین در بخش صنایع روشنایی و نورپردازی می توان از این متریال با کیفیت به راحتی استفاده نمود.

مزایای استفاده از چراغ سردری پلاستیکی:

  • قیمت مناسب
  • وزن سبک
  • تنوع طرح و رنگ
  • مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی
  • نصب آسان
  • مصرف انرژی کم
  • طول عمر بالا

معایب استفاده از چراغ سردری پلاستیکی:

  • مقاومت ضعیف در برابر ضربه
  • شکنندگی در دمای پایین
  • تغییر رنگ در اثر تابش نور خورشید (در برخی از مدل‌ها)

نحوه نورپردازی با چراغ سردری

چراغ سردری مثل چراغ دیواری برای نصب روی دیوار می باشد.

در هنگام نصب روی باید ارتفاع مناسب برای نصب را در نظر بگیرید. ارتفاع باید به گونه ای باشد که نور به ظور مستقیم به زمین بتابد و تابش مستقیم به چشم افراد نداشته باشد.

معمولا ارتفاع 2-3 متر برای نصب  چراغ سردری مناسب است.

از نظر موقعیت نصب ، باید تابش نور به سمتی باشد که ورودی ساختمان و محوطه حیاط را به خوبی روشن کند . عدم ایجاد مزاحمت برای همسایه ها هم در نظر گرفته شود.

 

نوع لامپ‌ها در چراغ سردری پلاستیکی

برای اینکه چراغ شما از یک نورپردازی با کیفیت برخوردار باشد. ضمن اینکه در کاهش مصرف انرژی بهینه عمل کند بهتر است تا از لامپ‌های ال ای دی استفاده شود .

محصولات صنایع روشنایی الین دارای دو منبع نوربه صورت امکان نصب لامپ کم مصرف با دارا بودن سرپیچ و یا دارا بودن چیپ سرخود ال ای دی می باشد.

چراغ روشنایی سردری
چراغ روشنایی سردری

نوع نوردهی با چراغ سردری

یکی دیگر از مواردی که در زمان نصب چراغ سردری پلاستیکی باید توجه داشته شود نوع نوردهی می‌باشد. معمولا نورها باید برای روشنایی محوطه به میزان کافی مورد استفاده قرار بگیرد.
تقارن نوردهی را رعایت کنید

همیشه استفاده از یک نورپردازی متقارن و متعادل برای ایجاد یک نورپردازی زیبا اهمیت دارد.. به طور کلی برای نورپردازی با چراغ سردری سه نوع پخش نور وجود دارد که با توجه به کاربرد آن توصیه می شود.

۱. پخش نور مستقیم:

در این نوع پخش نور، نور به طور مستقیم به سمت پایین تابیده می‌شود و برای روشنایی نقطه‌ای مانند ورودی درب یا پله‌ها مناسب است. این نوع پخش نور برای چراغ‌هایی که در ارتفاع کم نصب می‌شوند، مناسب است.

۲. پخش نور گسترده:

در این نوع پخش نور، نور به طور گسترده در جهات مختلف تابیده می‌شود و برای روشنایی محوطه‌های بزرگ مانند حیاط و باغ مناسب است. این نوع پخش نور برای چراغ‌هایی که در ارتفاع زیاد نصب می‌شوند،  مناسب است.

۳. پخش نور ترکیبی:

در این نوع پخش نور، ترکیبی از نور مستقیم و گسترده وجود دارد. این نوع پخش نور برای روشنایی محوطه‌های بزرگ و همچنین ایجاد نور نقطه‌ای مناسب است.

امنیت محیط با استفاده از چراغ سردری پلاستیکی

روشنایی مکان‌ها :

چراغ‌های سردری قطعاً در مبحث امنیتی برای تامین روشنایی محیط نسبت به سایر چراغ‌های دیگر بیشتر اهمیت دارند قطعاً وقتی که روشنایی و نورپردازی محیط به میزان کافی انجام شود با کاهش خطرات امنیتی مثل سرقت و تجاوز روبرو خواهیم بود .

وقتی شما از این عنصر کلیدی استفاده می‌کنید در واقع باعث افزایش امنیت و کاهش ریسک شده‌اید.

چرا که این نورپردازی‌ها معمولاً علاوه بر مبحث زیبایی محیط تامین کننده امنیت هستند. مثلاً روشنایی مکان‌ها باعث می‌شود که شما در مکان‌های عمومی در تشخیص رخدادها راحت‌تر بتوانید عمل کنید.

نورپردازی صحیح و کمک به دوربین‌های مداربسته در تشخیص صحنه ها!

نورپردازی مناسب با چراغ‌های سردری می‌تواند به دوربین‌های مداربسته در تشخیص صحنه‌ها و وقوع جرائم بسیار کمک کند.

وقتی نورپردازی با استفاده از این چراغ‌ها به صورت صحیح انجام شود باعث می‌شود که زوایای ناپیدا و مخفی را پوشش دهی کند

محیط‌هایی که کوچکتر هستند معمولاً نورپردازی راحت‌تری را دارند. اگر دیوارها کوتاه باشند و بالا رفتن از آنها راحت باشد باید حتماً یک منبع نور مناسب روی آن قرار دهید.نورپردازی‌ها حتماً باید از جهت بالا انجام شود .

در مبحث تامین امنیت محیط با نورپردازی چراغ‌های دیواری باید تکنیک‌های نورپردازی برای روشن کردن مسیرهای عبور مرور؛ فرورفتگی‌ها چاه و چاله‌های احتمالی را در نظر بگیرید.

اگر محیط دارای استخری یا حوضچه باشد ؛باید نورپردازی‌ها به صورت اصولی باشد و بتواند نورپردازی یک بخش از بخش دیگر مجزا باشد.

البته این نکته مهم را توجه داشته باشید که نورپردازی چراغ‌های سردری نباید باعث ایجاد مزاحمت برای همسایه‌ها و سلب آرامش آنها شود.

احساس امنیت

افراد با دیدن چراغ‌های روشن همیشه این احساس در آنها به وجود می‌آید که در یک محیط امن قرار دارند و می‌تواند در کاهش اضطراب و استرس به آنها کمک کند.

راهنمای خرید چراغ سردری پلاستیکی با قیمت مناسب

در زمان خرید و فروش چراغ سردری پلاستیکی حتماً توجه کنید که چراغ‌ها از استحکام بالایی برخوردار باشند معمولا در زمان خرید باید به موارد زیر توجه داشته باشید.

تحقیق راجع به جنس بدنه و نوع ABS 

چراغ‌های سردری پلاستیکی از پلاستیک فشرده یا ABS  تهیه شده باشند تا بتوانند استحکام و مقاومت خوبی داشته باشند.

اما باید توجه داشته باشید که اگر از مواد دست دوم یا پایین‌تر تولید شده باشند فاقد کیفیت هستند.

بنابراین در زمان تهیه و تولید و خرید و فروش این چراغ‌ها حتماً از نوع مواد اول اقدام به خرید و فروش چراغ سردری پلاستیکی داشته باشید.

چراغ های سردری پلاستیکی تولید شده در صنایع روشنایی الین ، از مواد دست اول ساخته شده اند و دارای کیفیت بالا می باشند.

برای اطلاع از جزئیات محصولات با تولید کننده به صورت مستقیم تماس بگیرید. آقای مهندس رمضانی : +989129511334

توجه به نوع حباب

حباب‌ها را باید به صورتی انتخاب کنیم که علاوه بر علت اصلی کاربرد آنکه حفاظت از لامپ درون چراغ است بتواند هدایت نور را به خوبی انجام دهد.

معمولاً هم تمامی حباب‌ها از جمله: حباب‌های شیشه‌ای و پلی کربناتی این قابلیت را دارند . شما می‌توانید بر حسب سلیقه از انواع حباب‌های  اکرلیکی،  پلی کربناتی یا شیشه‌ای استفاده کنید.

توجه به منبع روشنایی 

در چراغ‌های سردری پلاستیکی شما می‌توانید هنگام انتخاب محصول نسبت به منبع روشنایی آن آگاهی کسب نموده و انتخاب نمائید که محصول شما دارای چیپ ال ای دی سر خود باشد و یا قابلیت نصب لامپ کم مصرف داشته باشد.

در حالت اول قیمت تمام شده بالاتری دارد و حالت دوم ارزانتر است.

اما لامپ های ال ای دی در گذر زمان با صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش نیاز به تعمیرات و خرابی ، سبب بهینه سازی هزینه ها خواهند شد و باید به این نکته نیز توجه داشته باشید.

چراغ باغی سردری
چراغ باغی سردری

 

قیمت خرید چراغ‌ها

قیمت های خرید چراغ های سردری پلاستیکی نسبت به انواع دیگر چراغ ها  ارزانتر است .

علت این مناسبتر بودن اولا این است که این چراغ ها فاقد پایه می باشند و ارزانتر هستند.

ثانیا پلاستیک فشرده متریال ارزانتری نسبت به فولاد یا آلومینیوم می باشد.

بنابر این محصولات تولید شده با این متریال در زمره محصولات ارزانتر قرار میگیرند.

معمولا قیمت‌های خرید بر اساس جنس بدنه؛ نوع حباب ؛نوع لامپ متفاوت است.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت فروشگاه صنایع روشنایی الین انواع چراغ سردری پلاستیکی را مشاهده کنید و با توجه به نیاز و بودجه خود محصول مورد نظر را تهیه کنید.

صنایع روشنایی الین تولید کننده انواع محصولات روشنایی باغی

صنایع روشنایی الین علاوه بر تولید محصولات روشنایی سردری پلاستیکی ، اقدام به تولید انواع محصولات روشنایی با متریال های مختلف مانند آلومینیوم و فولاد نموده است.

هم چنین از نظر کاربری ، این چراغ ها دارای کاربریهای مختلف مانند پایه دار ، دیواری و … هستند .

در ویدئوی زیر یک نمونه از اجرای چراغ های باغی این مجموعه در تنکابن را مشاهده می نمائید.

مهندس مهدی رمضانیمشاهده نوشته ها

Avatar for مهندس مهدی رمضانی

سلام . من مهندس مهدی رمضانی هستم. ما فعالیت خودمون رو در گروه صنایع روشنایی الین از سال 1389 شروع کردیم . این شرکت در زمینه تولید، فروش و عرضه انواع پایه چراغ پارکی، خیابانی، حبابی، چمنی، رفلکتوری، صنعتی و کارگاهی به همراه انرژی های خورشیدی بوده که هر بخش به صورت مجزا از تنوع خاص خود برخوردار است و در این راستا نیز محصولات SMD و LED و COB نیز در کنار مجموعه محصولات خود قرار داده است. مجموعه الین در زمینه  صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس،حوزه سی آی اس،آسیای شرقی،آفریقای جنوبی،ترکیه و سایر کشورها فعالیت گسترده ای دارد. برای ارتباط مستقیم با بنده جهت سفارشات عمده می توانید با شماره 09129511334 تماس حاصل فرمائید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.