صادر کننده چراغ خیابانی الین

صادر کننده چراغ خیابانی الین


صادرات چراغ خیابانی از جمله محصولات با کیفیت صنایع روشنایی الین است که با شناخت کافی از جغرافیایی کشورهای همسایه مانند: عراق؛ کشورهای حوزه خلیج فارس و CIS، کشورهای آسیایی شرقی؛ آمریکای جنوبی و غیره فعالیت گسترده‌ای دارد .

ما اینجا هستیم تا به شما تمامی مراحل صادرات چراغ خیابانی از صفر تا ۱۰۰ ثبت سفارش تا مرحله بسته‌بندی به همراه تصاویر ارسال محصول به کشورهای مختلف را به شما ارائه دهیم. به امید خدمات هرچه بهتر و رفع نیازهای شما همواره آماده پذیرش سفارشات انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

مشاوره فروش

09129511334

استعلام قیمت

09129511334

ثبت سفارش

09129511334

صادرات چراغ خیابانی

از عمده دلایل سفارشات متعدد چراغ‌های خیابانی در کشورهای همجوار شناخت کافی و دقیقیست که کارشناسان مجموعه صنایع روشنایی الین از کشورهای همجوار بخش‌های مختلفی که نیاز به روشنایی دارند توانسته است تا برای خریداران بر حسب نیاز چراغ‌هایی با بهره‌مندی از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا را ارائه دهیم.

کارشناسان مجموعه الین با شناسایی و اشراف کامل به کشورهای همسایه چراغ‌های مناسب با منطقه که از طول عمر بالایی برخوردار است را معرفی می‌کند. تامین جنس مناسب؛ کیفیت بالای محصول؛ تنوع محصول ؛استفاده از تکنولوژی‌های روز همواره عامل اصلی توسعه و رونق این چراغ‌های با کیفیت است.

 

 

مراحل صادرات چراغ خیابانی از استعلام مشخصات محصول شروع می‌شود و نهایتاً با ارسال محصول پایان می‌رسد. این فرایند در ذیل به طور خلاصه توضیح داده شده است.

 • کیفیت بالای محصول
 • تنوع محصول
 • تامین محصول سریع
 • طول عمر بالای محصول
 • بهره مندی از تکنولوژی های جدید
 • قابلیت تولید سفارشی
 • استعلام مشخصات محصول

تنوع بالا در طراحی ؛شکل ظاهری چراغ‌های خیابانی که قابل عرضه هستند.

مدل‌های نوع چراغ خیابانی تولید شده در بخش چراغ خیابانی در سایت الین می‌توانید مشاهده کنید.

شما به عنوان خریدار می‌توانید به بخش چراغ خیابانی مراجعه کنید و محصولات متنوع تولید شده را ببینید و بر اساس سبک؛ سلیقه؛ رنگ؛ ابعاد؛ اندازه؛ کاربری می‌توانید اطلاعات دقیق و موثق دریافت کنید.

 

نکته

اگر شما برای محیط خود نیاز به روشنایی‌های خیابانی با ابعاد؛ اندازه و ارتفاع خاصی نیاز داشته باشید با یک تماس می‌توانید مدل و مشخصات را اعلام کنید و روشنایی مورد نظر را سفارش دهید.

 • استعلام قیمت

قیمت‌هایی که برای محصولات صادراتی ارائه می‌شود همواره از قیمت‌های کاملاً مقرون به صرفه می‌باشد. چرا که تولید کننده و عرضه کننده محصولات از صفر تا صد کار تحت نظر کارشناسان متخصص مجموعه الین صورت می‌گیرد که شما می‌توانید با یک سفارش عمده قیمت عمده محصول مورد نظر را دریافت کنید.

چنانچه تحویل محصولات درب کارخانه در ایران باشد؛ قیمت تمام شده مطابق با قیمت درب کارخانه اعلام می‌شود. از آنجایی که مشتریان خارج از کشور قصد دریافت محصول در کشور خود را دارند معمولا تمامی هزینه‌های حمل از جمله هزینه حمل تا مرز و بسته به اینکه تحویل مرز باشد یا شهر مقصد در کشور دیگر هزینه‌ها متفاوت خواهد بود از جمله هزینه‌های دیگر شامل هزینه گمرک هزینه ترخیص هزینه حمل تا مقصد میباشد که به سایر هزینه‌ها افزوده شده و به مشتری اعلام می‌شود.

 • مشخص کردن نحوه ی پرداخت در صادرات

در امر صادرات چراغ‌های روشنایی نحوه پرداخت به صورت توافقی بین خریدار و فروشنده اتفاق می‌افتد. معمولاً توافقات بر نحوه پرداخت و ارز پرداخت بین خریدار و فروشنده توافق می‌شود.پرداختی‌ها می‌تواند به صورت تومان؛ دلار یا بسته به ارز کشور مقصد پرداخت شود. بعد از اینکه سایر توافقات بین خریدار و فروشنده انجام شد نوبت عقد قرارداد می‌رسد.

صادرات چراغ خیابانی صنایع روشنایی الین
 • عقد قرارداد

در قرارداد تنظیم شده از جمله مشخصاتی که ثبت می‌شود شامل: قیمت محصول ؛مشخصات محصول؛ مکان تحویل و سایر جزئیاتی که بین خریدار و فروشنده توافق می‌شود؛درج می شود.

بسته بندی چراغ پارکی جهت صادرات
بسته بندی چراغ پارکی و آماده ارسال صادرات
تولید و صادرات چراغ پارکی
 • تولید و بسته بندی

پس از ثبت عقد قرارداد سفارشات مشتری مورد بررسی قرار می‌گیرد و طی مدت زمان توافق شده محصولات آماده می‌شوند؛ تولید می‌شوند و به مرحله بسته‌بندی می‌رسند که با کنترل کیفی و بسته‌بندی دقیق آماده ارسال خواهند شد.

صادرات چراغ خیابانی الین
 • تحویل سفارش

با توجه به مندرجات درون قرارداد تحویل سفارشات به کارخانه و یا مقصد مورد نظر به مشتری ارائه می‌شود.

برای تحویل محصولات درب کارخانه معمولا محصولات به نماینده معرفی شده توسط مشتری قرارداد تحویل داده می‌شود.

اگر هم تحویل محصول در کشور مقصد باشد تمهیدات مورد نیاز در نظر گرفته خواهد شد.

بار زدن چراغ خیابانی جهت صادرات
بسته بندی ارسال صادرات
چیدن بارها در ماشین برای صادرات
ثبت سفارش: 09129511334

لذا شما با سفارش محصول چراغ خیابانی می‌توانید خصوصیات و ویژگی‌های مورد نیاز خود اعم از ارتفاع چراغ؛ رنگ چراغ؛ نوع لامپ مصرفی؛ کیفیت چراغ؛ نحوه نصب؛ جنس پایه چراغ ؛نوع حباب‌ها را مدنظر قرار دهید و طبق خصوصیات و ویژگی‌ها استعلام بگیرید.

جهت استعلام قیمت چراغ خیابانی هم اکنون می‌توانید با شماره 09129511334 تماس بگیرید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به ثبت سفارش نمایید.

مهندس مهدی رمضانیمشاهده نوشته ها

Avatar for مهندس مهدی رمضانی

سلام . من مهندس مهدی رمضانی هستم. ما فعالیت خودمون رو در گروه صنایع روشنایی الین از سال 1389 شروع کردیم . این شرکت در زمینه تولید، فروش و عرضه انواع پایه چراغ پارکی، خیابانی، حبابی، چمنی، رفلکتوری، صنعتی و کارگاهی به همراه انرژی های خورشیدی بوده که هر بخش به صورت مجزا از تنوع خاص خود برخوردار است و در این راستا نیز محصولات SMD و LED و COB نیز در کنار مجموعه محصولات خود قرار داده است. مجموعه الین در زمینه  صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس،حوزه سی آی اس،آسیای شرقی،آفریقای جنوبی،ترکیه و سایر کشورها فعالیت گسترده ای دارد. برای ارتباط مستقیم با بنده جهت سفارشات عمده می توانید با شماره 09129511334 تماس حاصل فرمائید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.