پایه چراغ چمنی در واقع به عنوان عضوی از پایه چراغ پارکی شناخته شده که پایه های کوتاه و گاها نسبتا بلندی را دارا می باشد. این نوع چراغ ها گرچه از جثه بزرگی برخوردار نیستند، اما نورد

هی کافی را بخصوص در شب در فضاهایی از قبیل پارک ها، باغ، ویلا، میدان های شهر و … داشته و به عنوان چراغ تزئینی و بسیار زیبا در محیط های مورد نظر به کار برده می شوند. لذا با توجه به کاربرد فراوانی که از این دسته محصولات به عمل می آید، عده بسیاری از خریداران خواستار آن می باشند. اگر شما نیز درخواست این محصول تزئینی، زیبا و مفید را داشته و یا می خواهید از قیمت عمده پایه چراغ چمنی برای خرید بهره مند شوید، می توانید از مراجع فروش تخصصی اقدام کرده و از بهترین نوع این چراغ ها به همراه با کیفیت ترین جنس قطعات آن برخوردار شوید.

قیمت عمده پایه چراغ چمنی با باکیفیت ترین جنس قطعات

آخرین قیمت خرید پایه چراغ چمنی در بازار

 

قیمت عمده پایه چراغ چمنی

امروزه ابزار و محصولاتی که از خانواده کلی چراغ و لامپ روشنایی به حساب می آیند، نظیر پایه چراغ چمنی، تاثیرات فوق العاده ای را از خود چه از منظر کاربردی و چه از منظر زیبایی پدید آورده اند.
به طوری که به هر جای پارک ها و فضاهای سبز کوچک و بزرگ که نگاه کنید، حتما اثری از این محصولات بی نظیر که با نور های زیبا و رنگی شان محیط های مورد نظر را رنگی و زیبا کرده اند؛ می بینید، ضمن اینکه از نور کافی آن ها هم می توان برای دیدی بهتر استفاده کرد.

اما عده ای از خریدارانی که برای خرید این چراغ به مراکز فروش مراجعه می کنند، در ابتدای کار این سوال را دارند که آخرین قیمت پایه چراغ چمنی در بازار چقدر است؟
پاسخ به این سوال به فاکتور های بسیاری بستگی دارد که موجب شده تا قیمت نهایی آن ها تعیین شده و برای فروش در نظر گرفته شود.
اگر بخواهیم به برخی از این فاکتور ها که آخرین قیمت خرید پایه چراغ چمنی را مشخص و معین می سازند اشاره کنیم، می توان در گزینه های زیر آن ها را نام برد:

 • نوع طرح پایه چراغ
 • نوع پایه اعم از پایه لوله ای ساده یا طرح دار
 • تعداد رنگ موجود در آن
 • تعداد سفارشات
 • و …

خرید بدون واسطه پایه چراغ

قیمت عمده پایه چراغ چمنی

پایه چراغ ها تولید شده اند تا محیط های متعدد شهری و خانگی را زیباتر ساخته و موجبات تزئین را در آن ها به وجود آورند.
این نوع چراغ ها با نور های رنگی متنوعی که از خود ساطع می سازند، حس خوبی را در افراد ایجاد کرده و بنا براین از این جهت نیز موثر واقع می شوند.
ضمن این که اهمیت این چراغ ها برای استفاده در فضا های مختلف بسیار بالا می باشد؛ به طوری که محال است جایی از پارک، باغچه های شهری یا برخی از باغ ها قدم بگذارید و اثری از این ابزار های کاربردی نبینید.

اما در خصوص نحوه خریداری عمده این ابزار اگر بخواهیم بگوییم، می توان راه های متفاوتی را پیشنهاد داد.
یکی از ثابت شده ترین و پر استقبال ترین راه ها جهت خرید این محصول، خرید بدون واسطه می باشد.
از این راه شما خریداران می توانید نفع بیشتری را از خریدتان ببرید.
چرا که به طور مستقیم و با قیمت بی واسطه و بسیار به صرفه در این روش، آن را خریداری خواهید کرد.
برای خرید بی واسطه این محصول می توانید از شرکت های پخش اقدام فرمایید.

قیمت و خرید تضمینی پایه چراغ چمنی مدل کوتاه

 

قیمت و خرید تضمینی پایه چراغ چمنی مدل کوتاهپایه چراغ چمنی از دو نوع مدل کوتاه و بلند برخوردار بوده و از طراحی های خاص و زیبایی بهره برده است.
همچنین این چراغ، جلوه بسیار چشمگیری را در فضا ایجاد کرده و بر زیبایی آن می افزاید.
اما اگر قصد تهیه این چراغ ها را داشته و می خواهید از قیمت چراغ چمنی با سطح مناسبی برخوردار گردید، باید ابتدا طرح ها و متریال آن را بررسی کنید.
چرا که این دو عامل هم، از عواملی تاثیرگذار بر قیمت آن می باشند.

برخی از چراغ های چمنی از متریالی همچون ورق فولادی ساخته شده و برخی از آن ها هم آلومینیومی می باشند.
طرح های موجود در آن ها هم گاهی ساده و گاهی پیچیده ظاهر می شود.
همه این عوامل به همراه عواملی که قبلا هم گفته شد؛ تعیین کننده قیمت می باشند.
اما نیازی نیست از بابت قیمت، دغدغه و نگرانی ای به خود راه دهید، شما می توانید با خرید این پایه چراغ های منحصر بفرد و جلوه دار، از نمایندگی ها اقدام کرده تا پایه چراغ چمنی تضمینی نصیبتان شود.

سازنده پایه چراغ چمنی به قیمت عمده

قیمت عمده پایه چراغ چمنی

 

ساخت پایه چراغ چمنی توسط واحد های تولیدی متعددی در کشور انجام می گیرد که موجب تامین بهینه آن در همه سطوح بازار شده است.
برخی از این واحد ها به عنوان برترین سازنده و یا تولید کننده پایه چراغ های متنوع چمنی شناخته شده و توانسته اند پایه چراغ هایی با قیمت عمده و مناسب و آکنده از این مشخصات بارز و مثبت را تولید و عرضه نمایند:

 • پایه چراغ های موجود دارای کیفیت بسیار درجه یکی می باشند.
 • از بهترین متریال موجود ساخته شده اند.
 • دارای مقاومت کافی در مقابل عوامل طبیعی از قبیل باران، برف، نور خورشید و … بوده و کیفیت ظاهری و عملکردی خود را حفظ می کنند.
 • رنگبندی های متنوع و زیبایی مانند مشکی، سفید، مسی، نقره ای و برنزی دارا می باشند.

طراحی و تولید پایه های روشنایی

قیمت عمده پایه چراغ چمنی

 

تامین روشنایی لازم در هر یک از محیط های شهری و جاده ای، از پارک و تفریحگاه ها گرفته تا بزرگراه ها، یکی از امور اجتناب ناپذیر به شمار می رود.
این مساله محقق نخواهد شد مگر به مدد ابزاری مانند پایه های روشنایی که از طراحی ها و مدل های متعددی برخوردار می باشند.
در واقع این ابزار ها کمک کرده تا زیباسازی و نوردهی لازم در هر یک از محیط ها اجرا شده و بنا براین حس راحتی و لذت به افراد رهگذر و یا ساکن در آن ها دست دهد.

با توجه به این میزان از اهمیت از انواع پایه های روشنایی است که اکنون طراحی و تولید آن ها توسط مراکز مختلفی صورت گرفته است.
مراکز مورد نظر در طراحی و ساخت این ابزار ها، نهایت دقت و سلیقه را به خرج داده و با پیروی از الگوها و مدل های بروز، پایه های روشنایی بی نظیری را در معرض تولید و فروش قرار داده اند.
قابل ذکر است پایه چراغ روشنایی تولید شده از انواعی نظیر این موارد برخوردار می باشد:

 • پایه چراغ پارکی یا محوطه ای مانند پایه چراغ 3 متری و …
 • پایه چراغ خیابانی نظیر پایه چراغ گالوانیزه و …
 • پایه چراغ حیاطی

فروش ویژه و استثنایی پایه چراغ چمنی و پارکی

 

قیمت عمده پایه چراغ پارکی

با توجه به کاربرد های فراوانی که از پایه چراغ چمنی و پارکی در فضا های مختلف به عمل آمده و توسط آن ها گام هایی موثر در جهت تامین هر چه بهتر روشنایی و نیز زیباسازی برداشته شده است، اکنون درخواست های بسیاری هم سمت این ابزار های کاربردی و مفید حواله شده است.

لذا به منظور پاسخگویی به این نیاز ها به صورت هر چه بهتر و تمام تر، فروش ویژه و استثنایی انواع پایه چراغ چمنی و پارکی توسط برخی از مراکز پخش و فروش عمده نظیر این مرکز انجام شده و بدین ترتیب خریداران گرامی می توانند با تخفیفات فوق العاده ای که در قیمت چراغ باغچه، چراغ پارکی و … برای آن ها در نظر گرفته می شود، این ابزار ها را با نرخی کاملا استثنایی و مناسب تهیه نمایند.

خرید اینترنتی و عمده پایه چراغ چمنی

 

قیمت عمده پایه چراغ چمنی

هر یک از خریدارانی که به عنوان خریدار پایه چراغ درخواست این نوع از محصولات را دارند، برای خرید عمده پایه چراغ چمنی، این چراغ بسیار پر کاربرد و زیبا، از راه های متفاوتی می توانند وارد شوند.
اما یکی از این راه ها که از هر جهت به نفع خریداران بوده و آن ها را سریع تر به مقصود می رساند، خرید اینترنتی است.
البته خرید اینترنتی ای که تنها از مراکز معتبر انجام شود، به نفع خریداران خواهد بود.
وگرنه از مراکز نامعتبر، این انتظار نمی رود.

در هر حال با خرید پایه چراغ عمده از مراکز اینترنتی، مزایایی به این شرح، عاید خریداران این محصول خواهد شد:

 • امکان مشاهده لیست بلندی از پایه چرغ های موجود در عرض چند دقیقه
 • امکان ثبت سفارش سریع و بی دردسر از آن ها
 • سفارش ابزار مورد نظر بدون محدودیت زمانی
 • تحویل فوری و بسیار سریع سفارشات انجام شده
 • بهره مندی از بهترین و نازلترین قیمت ها

بازار فروش انواع مدل های مختلف پایه چراغ چمنی

سفارش های مانده : 💡آقای خسروی بوشهر 💡آقای فربد 💡آقای تهرانی 💡آقای محمودیان 💡اوجانی برای فردا 💡سایه میر(فومن) لطفا دو تا هم شیشه یدک براش بزارید

پایه چراغ چمنی به دلیل برخورداری از مدل ها، طرح ها و همچنین کیفیت های متمایز و بسیار خوب، جزو پرفروش پایه چراغ ها در بازار تلقی می شود.
این ابزار که حالا خرید و فروش گسترده ای از آن ها در بازار فروش سراسر کشور انجام گرفته است، شامل انواعی از مدل های مختلف و چشمگیری می باشند که قطعا با نصب آن ها در هر فضایی می توان نهایت جلوه و نوردهی را در آنجا ایجاد کرد.
اما انواع مدل های این چراغ که نشان از تنوع بالای آن داشته و بنا براین دست خریداران را هم برای خرید کاملا باز گذاشته است،  عبارتند از:

 • پایه چراغ سنگی
 • پایه چراغ دیواری
 • پایه چراغ بلند
 • پایه چراغ چمنی خورشیدی
 • پایه چراغ چند وجهی

مراکز پخش پایه چراغ چمنی در نقاط مختلف کشور

مراکز پخش پایه چراغ چمنی در نقاط مختلف کشور

 

پایه چراغ چمنی را از مراکز متعددی می توان مورد تهیه قرار داد که یکی از بهترین این مراکز از میان چند مرکز فروش عمده دیگر، شرکت ها و مراکز پخش می باشند.
در این مراکز و شرکت ها تنوع انبوهی از پایه چراغ ها وجود داشته و خریداران از این طریق می توانند راحت، مدل های دلخواه خود را پیدا کرده و آن ها را مطابق با نظر و سلیقه خود سفارش داده و تهیه نمایند.
ضمن اینکه این مراکز در نقاط مختلف کشور وجود داشته و بنابراین راه دسترسی به آن ها، اصلا سخت نمی باشد.
مهم ترین مزیتی که با تهیه انواع پایه چراغ چمنی از شرکت های پخش، نصیب خریداران می شود، دسترسی به قیمت مستقیم و بسیار خوبی است که هم طراز قیمت کارخانه می باشد.

ارائه دهنده جدیدترین مدل های پایه چراغ چمنی

ارائه دهنده جدیدترین مدل های پایه چراغ چمنی

خریدارانی که قصد تهیه و خریداری جدیدترین مدل های پایه چراغ چمنی را دارند، می توانند از طریق برترین مراکز فروش که قبل تر نیز به آن ها اشاره شد، نسبت به امور مورد نظر خود اقدام ورزند.
البته از طریق همین مرکز که ارائه دهنده بهترین و به روز ترین مدل های این ابزار کاربردی می باشد هم می توان اقدامات مناسبی را در راستای خرید انجام داد.
بنا براین امکان دسترسی تمامی خریداران از هر جای ایران، به چنین مدل های کلی از پایه چراغ چمنی وجود خواهد داشت:

 • پایه چراغ کلاسیک
 • پایه چراغ مدرن

لازم به ذکر است که کیفیت و زیبایی موجود در هر یک از این پایه چراغ ها به طور کامل، تضمین شده بوده و قطعا نظر مثبت خریداران را به خود جلب خواهد ساخت.

پایه چراغ چمنی کوتاه را از کجا می توان خریداری کرد؟

قیمت عمده پایه چراغ چمنی

خیلی از خریداران می پرسند، پایه چراغ چمنی کوتاه را از کجا می توان خریداری کرد؟
ما به مراکزی که امکان دسترسی به انواع پایه چراغ از جمله پایه چراغ کوتاه وجود داشت، اشاره کردیم که یکی از آن ها همین مرکز بود.
بنا براین به انتخاب و اختیار خریداران بستگی دارد که بخواهند از کدام راه وارد شوند.

مسلما همه مراکزی که پیشنهاد داریم، اعتبار کافی را دارا بوده و از عهده پاسخگویی به نیاز مشتریان به خوبی برخواهند آمد.
بنا براین از طرق نامبرده می توان پایه چراغ هایی با چنین مدل هایی که هر یک از نامی متفاوت برخوردار می باشند و نماد کاملی از کیفیت و ظاهر مناسب و دل پسند می باشند را تهیه نمود:

 • پایه چراغ دو شعله پادرا
 • پایه چراغ مدل خلیج فارس
 • پایه چراغ کارن
 • پایه چراغ ارس
 • پایه چراغ مروارید

انواع پایه چراغ با قیمت مناسب

قیمت عمده پایه چراغ چمنی

اگر به دنبال انواع پایه چراغ، از جمله پایه چراغ باغی ارزان و قیمت مناسب می گردید، از طریق همین مجموعه هم می توانید آن را مورد خریداری قرار دهید.
به علاوه اینکه انواعی از پر کاربردترین پایه چراغ های دیگر مانند این نمونه ها را هم می توانید با تخفیفاتی عالی از همینجا سفارش داده و تحویل بگیرید:

 • چراغ پارکی پایه کوتاه
 • چراغ خیابانی 9 متری
 • چراغ حیاطی آویزی
 • و …

هر کدام از این گزینه ها با در اختیار داشتن پرتو نور های رنگی و متنوع می توانند منجر به نوردهی های بسیار دلنوازی در فضا های متعدد شده و نور لازم برای دید را هم در دسترس افراد قرار دهند.
این نکته را نیز باید اذعان داشت که لامپ های موجود در این چراغ از نوع ال ای دی و کم مصرف بوده و بنابراین در مصرف جریان برق نیز صرفه جویی های عظیمی به عمل می آورد.
بنابراین با روشن ماندن طولانی مدت آن ها هم مصرف برق، خیلی کم خواهد بود.

ارزان ترین نوع پایه چراغ چمنی در بازار سراسر کشور

قیمت عمده پایه چراغ چمنی

پایه چراغ های چمنی در رینج های قیمتی متعددی در بازار سراسر کشور موجود می باشند که از ارزان ترین نوع این چراغ گرفته تا گران ترینشان را می توانید در مراکز مختلف بازار ببینید.
اگر درخواست شما، تهیه ارزان ترین نوع این پایه چراغ ها می باشد و در عین حال خواهان کیفیت بالای این ابزار و یا برند بودن آن هم هستید، باید از شرکت های پخش سراغ آن ها را بگیرید.
این شرکت ها می توانند معرفی کاملی از محصولات موجود خود را به شما انجام داده و بنابراین پایه چراغ های ارزان را نیز دقیقا با کیفیت مطلوب و برند های معتبر در اختیارتان قرار دهند، بنا براین نتیجه ای که مد نظرتان می باشد، از این طریق حاصل شده و می توانید انواعی از بهترین و در عین حال قیمت مناسب ترین پایه چراغ ها را تهیه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید